Naša šola (srednja elektro šola in tehniška gimnazija) je nadgradila svoj forum na phpBB 3 različico. Forum je sicer šele poskusna različica (RC – release candidate), vendar je že dovolj stabilna, da smo lahko nadgradili. Izgled je po mojem mnenju zelo pregleden, stilsko privlačen in kot bi v spletni sceni rekli WEB 2.0. V phpBB 3 je dodanih še mnogo funkcij tako v administratorski / moderatorski / uporabniški nadzorni plošči, s tem kupom možnosti nastavitev pa so se, pohvalno, tudi precej približali plačljivi različici foruma IPB. Na šolskem forumu potekajo debate o dogajanju na šoli, ekskurzije, koncerti, splošne debate in še marsikaj. Torej, če prihajate iz naše šole si je forum vredno (obvezno!) dodati v zaznamek ter ga vsaj obiskovati, če ne že pisati odgovorov na njem, saj zveste vsa aktualna dogajanja.

http://forum.sc-nm.si